Výprava pod stan 8.-9.6.2019[2.6.2019 23:12]

Jako každý rok nás i tentokrát čeká předtáborová dvoudenní výprava pod stan. Výprava je důležitá především pro děti, které se poprvé chystají na tábor. Děti si zde vyzkouší své vybavení, ujít kousek s krosnou a přenocovat pod stanem. Počítáme samozřejmě ale i s dětmi, které buď na tábor nejedou nebo jsou ostřílení táborníci!

Letošní výprava bude zvláštní hned ze dvou důvodů – jednak se k nám na sobotní den přidají naše světlušky a jednak bude celá výprava probíhat ve spolupráci s Pražskou pastvinou, která nám poskytne místo na postavení stanů.

Sraz: v 8:30 před klubovnou

Návrat: autobusem v 16:08 na Nádraží Radotín

S sebou: Karimatku, spacák, lítačku (nebo jiný doklad do MHD), teplé oblečení na noc (spíme pod stanem), pevnou obuv a oblečení do přírody, hygienické potřeby, plecháček, náhradní ponožky, svačinu na cestu (první jídlo bude večeře), pití (alespoň 2l!!), kapesné (max 50Kč) a všechny věci jako na schůzku (i šátek na hry!!)

U odjezdu: kopie kartičky pojištěnce, přihlášku na akci, finance (120Kč)