O nás[19.8.2019 13:34]

155. smečka vlčat

je oddíl organizace Junák - český skaut, z. s. Naši členové jsou chlapci ve věku od šesti do dvanácti let (od první do šesté třídy základní školy). Starší chlapci či holky mohou navštěvovat další oddíly našeho střediska (viz odkazy vlevo). Scházíme se v naší klubovně každý čtvrtek a naše schůzky se konají v čase 17:00 až 19:00. Přidejte se k nám podívat!

Naše činnost

je zaměřená na rozvíjení týmové spolupráce, schopnost řešit kolektivní problémy, na rozvíjení kreativnosti, zručnosti, fyzické zdatnosti a samostatnosti jedinců. To vše se snažíme podat formou zábavnou a nebráníme se ani používání moderních prostředků. Neopomínáme však dětem zprostředkovávat tradiční skautské hodnoty.

Adresa klubovny:

Nad Berounkou 1269/1, Praha 5/16 - Radotín, 153 00

IČO:

Sídlo střediska:

Sobětická 1332/5, Praha 5/16 - Radotín, 153 00

Mapa:

Náš tým

se skládá hned z několika vedoucích a roverů. Vlčata jsou ještě malé děti, a tak je někdy potřeba mít víc lidí, kteří s nimi pracují. Podle Knihy džunglí nazýváme vedoucí přezdívkami, jako jsou Akéla (hlavní vedoucí), Rakša, Balů či Baghýra, roverům či starším skautům a skautkám pomáhajícím s vedením říkáme Mauglí. A kdo do našeho týmu patří?

Ninka (Nina Cuningham)

Nina se podílí na vedení vlčat šestým rokem a nedávno dokončila vůdcovský kurz Gemini. Mimo své školní povinnosti Nina učí angličtinu a je studentkou fakulty Humanitních studií v Praze.

Kontakt: nina.cunninghamlive.co.uk,

tel.: 724247174

Kvalifikace:

• Čekatelský kurz Tři věže (2017)
  • Zdravotnický Kurz ČČK Praha 1
  • Vůdcovský lesní kurz Gemini (2019)

Věk: 20

Kenny (Jakub Lesňák)

Kenny se na vedení vlčat podílí prvním rokem, má ale dlouholeté zkušenosti z působení v našem středisku. Ve volném čase se rád věnuje hraní na řadu hudebních nástrojů.

Kontakt: jakub.lesnak@gmail.com

Ivetka (Iveta Nováková)

Ivetka je studentkou Fakulty sociálních věd. U vedení vlčat je již osmým rokem a zkušenosti může čerpat i ze svého úspěšně zakončeného vůdcovského kurzu. Ve volném čase ráda sportuje a čte knížky.

Kontakt: iveta.novakogmail.com ,
Kvalifikace:

• Čekatelský kurz Pračolek (2013)
  • Zdravotnický kurz ČČK Praha (2014)
  • Vůdcovský kurz Polojasno (2014)

Věk: 23