O nás[9.5.2017 22:15]

155. smečka vlčat

je oddíl organizace Junák - český skaut, z. s. Naši členové jsou chlapci ve věku od šesti do dvanácti let (od první do šesté třídy základní školy). Starší chlapci či holky mohou navštěvovat další oddíly našeho střediska (viz odkazy vlevo). Scházíme se v naší klubovně každý čtvrtek a naše schůzky se konají v čase 17:00 až 19:00. Přidejte se k nám podívat!

Naše činnost

je zaměřená na rozvíjení týmové spolupráce, schopnost řešit kolektivní problémy, na rozvíjení kreativnosti, zručnosti, fyzické zdatnosti a samostatnosti jedinců. To vše se snažíme podat formou zábavnou a nebráníme se ani používání moderních prostředků. Neopomínáme však dětem zprostředkovávat tradiční skautské hodnoty.

Adresa klubovny:

Náměstí Osvoboditelů 5, dvůr kulturního střediska "U Koruny", Praha 5/16 - Radotín, 153 00

IČO:

Sídlo střediska:

Sobětická 1332/5, Praha 5/16 - Radotín, 153 00

Mapa:

Naše klubovna:

Vjezd do klubovny Klubovna

Náš tým

se skládá hned z několika vedoucích a roverů. Vlčata jsou ještě malé děti, a tak je někdy potřeba mít víc lidí, kteří s nimi pracují. Podle Knihy džunglí nazýváme vedoucí přezdívkami, jako jsou Akéla (hlavní vedoucí), Rakša, Balů či Baghýra, roverům či starším skautům a skautkám pomáhajícím s vedením říkáme Mauglí. A kdo do našeho týmu patří?

Ivetka (Iveta Nováková)

IMG_4207

Ivetka je studentkou Fakulty sociálních věd. U vedení vlčat je již pátým rokem a zkušenosti může čerpat i z nedávno zakončeného vůdcovského kurzu. Ve volném čase ráda sportuje a čte knížky

Kontakt: iveta.novakogmail.com , 720495817

Kvalifikace:

• Čekatelský kurz Pračolek (2013)

• Zdravotnický kurz ČČK Praha (2014)

• Vůdcovský kurz Polojasno (2014)

Věk: 21

Dejvy (David Švehla)

Dejvy1

Dejvy je původně skaut z Petřin, již mnoho let však k našemu štěstí působí v radotínské smečce. Jeho domovem je Kladno a ve volném čase se zabývá geocachingem.

Kontakt: david.svehla13gmail.com , 737036036

Kvalifikace:

• Čekatelský kurz ORJ Kralup nad Vltavou (2002)

Věk: 31

Nina Cuningham

Nina se podílí na vedení vlčat třetím rokem. Mimo své školní povinnosti Nina doučuje angličtinu.

Kontakt: nina.cunninghamlive.co.uk
Věk: 17

Harry (Jan Pokorný)

Harry je studentem ČVUT. V naší smečce působí již čtvrtým rokem.

Kontakt: ian.pokornyseznam.cz
Věk: 23