!! POZASTAVENÍ ČINNOSTI !![10.3.2020 14:31]

V reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci je s platností od 11. března 2020 do odvolání pozastavena všechna běžná skautská činnost (družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody) i akce skautského vzdělávání.

Toto rozhodnutí se týká schůzek již od tohoto týdne (tedy pro vlčata je zrušena schůzka 12.2.2020 a další schůzky až do odvolání) a mimo jiné také plánované střediskové výpravy do Chebu 27.-29.3.2020.

Další postup budeme pečlivě sledovat a neprodleně Vás informovat, jakmile získáme nové informace o tomto rozhodnutí.

Podrobnější sdělení bude zveřejněno dnes 10. března v 18.00 na Skautské křižovatce.

Přejeme Vám i našim vlčatům pevné zdraví.

Jarní středisková výprava do Chebu 27. 3. - 29.3. 2020[5.3.2020 13:29]

V tomto termínu se vydáme na jarní střediskovou výpravu, tentokrát pojedeme do nově zrekonstruované základny v Chebu. Těšit se můžete na setkání oddílů napříč střediskem, víkend plný her a zábavy a samozřejmě sobotní celodenní výlet po překrásném okolí.

Sraz: v 15:20 na vlakovém nádraží v Radotíně (vlak z Radotína odjíždí v 15:51, Západní expres odjíždí ze Smíchovského nádraží v 16:50)

Návrat: plánovaný příjezd vlaku v 15:40 na nádraží v Radotíně

Finance: 500 Kč

S sebou: teplý spacák, karimatku, malý batůžek na výlet, oblečení podle počasí (může být chladno), pevné boty, oblečení na spaní, náhradní oblečení, spodní prádlo, ponožky, hygienické potřeby, pláštěnku, přezůvky, věci na schůzku (stezka, šátek, tužka, papír, uzlovačka, KPZ), láhev na pití (alespoň 1,5 l), baterku, ešus, příbor, hrneček, opencard nebo 2 přestupní lístky, svačinu a pití na páteční cestu.

Věci, prosím, zabalte do jednoho batohu!

Prosím, nedávejte dítěti s sebou žádnou elektroniku. Fotoaparát si vzít mohou, ale neručíme za jeho poškození.

Na výpravu je třeba se přihlásit do 15. 3. Nince (nina.cunningham@live.co.uk) a zároveň na e-mail haroscz@seznam.cz (do předmětu, prosím, uveďte přezdívku dítěte a oddíl).

Na srazu odevzdejte podepsanou a vyplněnou přihlášku, peníze, kopii kartičky pojišťovny a léky (pokud dítě užívá).

Kontakt: Jakub Vondrášek (Hároš), haroscz@seznam.cz, 777761663

Plán výprav na 2. pololetí školního roku 2019/20[5.3.2020 13:29]

29.2. 2020 - jednodenní výprava do Národního technického muzea
27.-29.3. 2020 - jarní středisková výprava
4.4.2020 - ukliďme Radotín
25.4. 2020 - High 5 - okresní sporotovní akce
26.4. 2020 - Závod vlčat a světlušek
13.5. 2020 - květinový den???
15.-16.5. 2020 - dvoudenní výprava se světluškami
31.5. 2020 - výprava do archeoparku Liboc
13.-14.6. 2020 - dvoudenní předtáborová výprava pod stan

Výprava do Národního technického muzea 29.2.2020[5.3.2020 13:28]

Každoročně patří únrová jednodenní výprava některému z pražských muzeí. Letos jsme se rozhodli navštívit Národní technické muzeum. Čeká nás tam spousta zajímavých věcí k vidění i k načení.:-)

Sraz: v 8:30 na vlakovém nádraží v Radotíně

S sebou: 2 přestupní jizdenky na MHD nebo průkazku, pevnou obuv, jídlo a pití na celý den, 130kč vstupné do NTM (budeme vybírat u odjezdu, kapesné (doporučujeme max. 100kč), skautský šátek na sebe a dobrou náladu

Návrat: 15:25 na vlakovém nádraží v Radotíně

Zimní přechod Brd 25.1. 2020[5.3.2020 13:28]

Čeká nás každoroční setkání skautstva z různých koutů země v Brdech. Letos už po 51.! Skauti se takto scházejí každý rok v zimě, poprvé se sešli v roce 1969 na protest proti sovětské okupaci. Od té doby se tradice udržela a dodnes nám má připomínat, že skauti drží při sobě i v těch nejtěžších chvílích.

Sraz: v 8:15 na autobusové zastávce Nádraží Radotín směr Zbraslav
S sebou: teplé oblečení (budeme celý den venku), jídlo a pití na celý den, tramvajenku nebo lístek, 50 Kč na cestu mimo Prahu, světluškovský šátek na sobě, pevnou teplou obuv (botasky nebereme), možné kapesné (do 50 Kč - bývají tam stánky s občerstvením).
Návrat: v 16:21 na vlakové nádraží Praha-Radotín
Kontakt: Ninka (Nina Cunningham) - nina.cunningham@live.co.uk, 724247174

Prosíme o potvrzení účasti nejpozději do 21.1. 2020, děkujeme:-)