Závod vlčat a světlušek 8. - 10. 6. 2018 Červený hrádek u Sedlčan[24.5.2018 22:09]

Sraz: v pátek v 17.20 na nádraží v Radotíně

Návrat: v neděli v 16.53 na nádraží v Radotíně

Finance: 400 Kč (na jídlo a dopravu)

S sebou: spacák, karimatku, pevné boty, oblečení do přírody, oblečení na spaní, spodní prádlo, ponožky, skautský kroj, pláštěnku, hygienické potřeby, ešus, lžíci, hrneček, tužku, papír, malý batůžek (prosím sbalit do krosny), KPZ, uzlovačku, láhev na vodu, baterku, svačinu a večeři na pátek, opencard nebo dva lístky, 3 papírové koule (na hry), trpasličí čepice (viz. motivační dopis k závodu)

Vše prosím sbalte do krosny, půjdeme s věcmi asi 3 km pěšky. Budeme spát ve stanech a pohybovat se venku, počítejte s tím, že může být zima nebo pršet. Pokud nemáte skautský kroj, tak se mi ozvěte, abychom ho mohli od někoho vypůjčit.

Kontakt:
Nina Cunnigham (od vlčat), 724 247 174, nina.cunningham@live.co.uk  a Jana
Jiříčková (od světlušek), 722 600 857,
10jiricka@seznam.cz

Charitativní sbírka Květinový den - 16. 5. 2018[13.5.2018 17:14]

Po svátku lásky a oslavách konce světové války na nás v květnu čeká další významný den – květinový. Letošní sbírka je zaměřená zejména na osvětu v oblasti nádorů tlustého střeva. Více informací je na webu Dne proti rakovině. V klubovně budou k dispozici oficiální omluvenky ze školy. Tak zakrojit a hurá na květináč!

Sraz: v 7:00 na vlakovém nádraží Praha-Radotín.

Návrat: ve 14:30 ke klubovně. Po domluvě je možno odejít dřív (část nás asi bude jen v Radotíně).

S sebou: kroj (nutné – nemáte-li, zkuste si zapůjčit), jídlo a pití na akci, tramvajenku či její ekvivalent v hodnotě aspoň dvou přestupních lístků, pláštěnku,
košík na kytičky, máš-li.

Organizátor: Klokan (Ivan Cuker) - 606 576 628, icuker@seznam.cz

Více na: www.denprotirakovine.cz

Okresní sportovní odpoledne HighFive - 8. 5. 2018[18.4.2018 12:07]

Sportovní odpoledne, kde se sejdou skauti z Prahy, bude se soutěžit ve fotbale, štafetě, vybíjené a dalších disciplínách https://praha5.skauting.cz/akce/105

Sraz: v 12.20 na vlakovém nádraží v Radotíně

Návrat: v 18.53 na vlakové nádraží v Radotíně

S sebou: sportovní oblečení podle počasí, pláštěnku, opencard nebo dva přestupní lístky, svačinu a pití na celý den (počítejte i se sportovními výkony dětí)

Je potřeba se závazně přihlásit do 27. 4. 2018 (kvůli registraci týmu)!!

Kontakt:  Jan Pokorný (Harry) 773 213 596

Závod vlčat a světlušek (ZVaS) - 5. 5. 2018[18.4.2018 12:06]

Jedná se o závod pořádaný skautským okresem Praha 5, závodí se v týmech (družinkách), vítěz postupuje do krajského kola. Soutěží se v různých disciplínách, od fyzické zdatnosti až po znalost zvířat a rostlin.

Sraz: v 7.45 na vlakovém nádraží v Radotíně

Návrat  v 17.00 na vlakové nádraží v Radotíně

S sebou: věci jako na schůzku (uzlovačka, papír, tužka, stezka, šátek, KPZ), pevné boty, oblečení podle počasí, pláštěnku, svačinu a pití na celý den, opencard nebo dva lístky, skautský šátek na sebe, kroj (kdo nemá, měla by prozatím stačit pouze oddílová mikina, upozorňuji ale, že na tábor bude kroj povinnou výbavou!)

Je potřeba se závazně přihlásit do 27. 4. 2018 (kvůli registraci na závod)!!

Kontakt:  Iveta Nováková, 720 495 817, Nina Cunningham 724 247 174

Výprava vlčat a světlušek do Kutné Hory 23. - 25. 3. 2018[18.4.2018 11:42]

Sraz: 17:15 na vlakovém nádraží v Radotíně

Návrat: 16:23 na vlakové nádraží v Radotíně

S sebou: 450 Kč, boty vhodné na výlety, oblečení do přírody, oblečení na spaní, spacák, karimatku, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, bundu, bačkory do chaty, ešus, lžíci, plecháček na pití, věci potřebné při schůzkách, malý batůžek na krátké výlety, drobné kapesné, svačinu a pití na cestu vlakem tam. Vše zabalte do jednoho batohu – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické, děti se svými věcmi půjdou do chaty, 2 lístky na MHD, nebo průkazku

Před odjezdem mějte prosím připraveno k odevzdání: kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), finance za výlet: 450 Kč.

Prosím, nedávejte svému dítěti na výlet žádnou elektroniku, program bude připravený na celou dobu. Fotoaparát si děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Nejpozději do pondělí 19. 3. 2018 potvrďte závazně účast dítěte na výpravě.

: Jana Martínková e-mail: mordor9@seznam.cz ; 776 469 729